6 věcí, na které nesmíte zapomenout

Je to tady! Rozhodli jste se doma přivítat nového čtyřnohého mazlíčka a den, kdy jej přivedete poprvé domů, už se kvapem blíží. Krom milujícího prostředí je tu několik praktických věcí, na které byste určitě neměli zapomenout a nachystat je s dostatečným předstihem.

Připravili jsem pro vás nákupní seznam 6ti nejdůležitějších z nich, aby se u vás pejsek hned od začátku měl jako v bavlnce. Které to jsou?

Misky

Než pejska přivezete, určitě byste měli pořídit minimálně dvě mističky – jednu na vodu, druhou na jídlo. S výběrem si v této kategorii nemusíte příliš lámat hlavu. Pokud se bojíte, aby misky při jídle neputovaly po celé místnosti, pořiďte ty s protiskluzovým dnem, seženete je v plastové i nerezové variantě.

Krmení

Čím misky naplnit? Krmení se může stát oříškem, výběr je totiž obrovský a zorientovat se v tolika značkách a typech je pro nováčka těžké. Ale nebojte, nakonec určitě seženete to správné krmení pro vašeho pejska. Začněte třeba s výběrem krmiva v kategorii pro štěňata a mladé psy. Krmení pak můžete otestovat přímo na vašem mazlíčkovi, důležitým faktorem je totiž i to, jestli mu bude chutnat.

Obojek a vodítko

Obojek i vodítko se vám bude hodit při procházkách. Pro štěně se snažte vybrat dostatečně vypolstrovaný obojek, aby pejska netlačil a nepřekážel mu. Pokud víte, že vaše štěně poroste bleskovou rychlostí, poohlédněte se po takovém obojku, který lze postupně zvětšovat. Obojek i vodítko vybírejte podle velikosti a plemena vašeho nového mazlíčka.

Hračky

Všechna štěňátka si ráda hrají a mohou se začít snadno nudit, pokud nemají patřičnou zábavu. Proto výběr hraček nepodceňte, předejdete tak třeba i tomu, aby vám pejsek doma zničil nábytek a další bytové doplňky. Množství hraček i jejich druh je zcela na vás, nabídněte ale vašemu mazlíčkovi rozmanitost.

Hřeben, kartáč a kosmetika

Jednou za čas budete muset svého pejska vykoupat, ať se mu to líbí, nebo ne. Proto se vám bude hodit speciální psí šampón. Zde také záleží na plemeni a na délce srsti. Možná budete potřebovat dražší kosmetiku a hřeben či kartáč na vyčesávání srsti.

Místo ke spánku

To nejdůležitější na konec – i pejsek potřebuje své vlastní místo, do kterého ulehne po náročném dni. Je důležité, aby se v pelíšku cítil bezpečně a pohodlně, přece jen zde bude trávit podstatnou část svého života. Proto se vyplatí do pelíšku investovat a pořídit takový, který bude kvalitní a vydrží i několik let jako nový.

Naše psí postýlky jsou ideální volbou.

Postýlka pro psa - PELÍŠKOVO

Vyrábíme je spíše pro menší plemena a pejsek se v nich může pohodlně natáhnout a mít tak podobný postel jako jeho páníček.

Díky postýlce vás nemusí trápit ani chlad z podlahy, který by pejskovi mohl vadit – postýlka je totiž vyvýšená. Všechny pelíšky navíc mají odvětrávací otvory kvůli dobré cirkulaci vzduchu. Různé barevné varianty, nebo čistě dřevěný dekor postýlky doplníme o pohodlnou podušku s pratelným potahem aby měl pejsek to největší pohodlí. Na výběr máme mnoho barevných možností aby si vybral opravdu každý.

Zkuste naši psí postýlku a přesvědčte se!

Objednejte si naši psí postýlku