Jak vzniklo Pelíškovo?

Podívejte se na náš příběh

Dlouho jsme si lámali hlavu nad tím, jak zajistit to nejlepší usínání i našim nejmilejším čtyřnohým mazlíčkům. Spousta pejsků spí v posteli se svými páníčky, což může být z dlouhodobého hlediska nevýhodné pro oba, ale vyhánět psy do nepohodlného pelíšku se nechce nikomu. Nakonec jsme vymysleli ideální řešení – začali jsme vyrábět dřevěné
postýlky jen a jen pro naše milované mazlíčky.

Každou postýlku vyrábíme v naší dílně s veškerou láskou a péčí. Dřevo, ze kterého tvoříme, pochází z českých a slovenských lesů. Vybrali jsme jej proto, že je ekologické, přírodní a navíc přirozeně vytváří teplo domova.

Postýlky vyrábíme v několika variantách – vyberte si tu svou!

Postýlka přesně podle vašich představ

Jak si vybrat?

Barevné provedení postýlky je jen na vás. Nejdříve si v našem e-shopu vyberte barvu rámu. Pokud máte rádi klasický vzhled, doporučujeme rám v dřevěném dekoru. V náhledu konkrétního modelu se pak můžete podívat, jak k rámu bude ladit barva podušky. U každé postýlky najdete celkové rozměry i rozměry ložné plochy. Pak už stačí jen objednat. Ke každé postýlce vám přibalíme malý dárek – hračku ve tvaru psí kostičky zdarma.

Všechny psí postýlky barvíme kvalitními a nezávadnými barvami. Podušky mají pratelný potah. Zatím se zaměřujeme na menší psí plemena, pro která postýlky vyrábíme.

Máte jakékoliv dotazy?

Jsme tu pro vás

Máte specifický požadavek, na který náš e-shop nestačí, nebo další dotaz k postýlkám? Určitě se nám ozvěte. Pokud vás zajímají novinky o naší značce, sledujte nás na sociálních sítích.

Nezapomeňte, že díky postýlce z Pelíškovo se váš čtyřnohý parťák bude cítit jako v bavlnce! Společně uděláme ze spaní zážitek i pro pejsky.

Kontaktní informace

Pošlete nám zprávu

info@peliskovo.cz

Majitel & provozovatel

Tomáš Holanec, IČ: 01757784

Zavolejte nám

+420 778 046 738

Sledujte nás na sociálních sítích

Objednejte si psí postýlku!