Jak udělat svého pejska ještě šťastnějším? To a mnohem víc se dozvíte na Brněnských psích dnech! A my u toho samozřejmě nebudeme chybět. Po celou sobotu 13. a neděli 14. července se budete moci zastavit u našeho stánku, ve kterém na vás a vaše pejsky čeká i nějaké to překvapení…

Náš stánek nesmíte minout
Pokud se stále nemůžete rozhodnout, jestli svému čtyřnohému mazlíčkovi pořídit postýlku od naší značky Pelíškovo, určitě se na Brněnské psí dny přijďte podívat. U našeho stánku se totiž na vlastní oči přesvědčíte, jak postýlky vypadají, můžete si je potěžkat i blíže prozkoumat materiál. Váš pejsek si ji navíc bude moct rovnou vyzkoušet!

Krom postýlek u nás najdete i roztomilé plecháčky Pelíškovo. Jejich koupí si nejen uděláte radost, ale také přispějete na dobrou věc – 49 Kč z každého prodaného plecháčku půjde na pomoc organizaci Dejte nám šanci z.s., která vkládá veškerou svou energii do pomoci starým, týraným a handicapovaným pejskům.

Jaké je to slibované překvapení?

Víme, že pamlsky jsou nade vše. Proto si od nás krom našich produktů budete moci odnést i luxusní domácí psí sušenky s tuňákovou nebo játrovou příchutí, kterými svého pejska zaručeně potěšíte!

Jsme moc rádi, že jsem se stali partnery Brněnských psích dnů a nemůžeme se dočkat, až se s vámi uvidíme naživo. Areál najdete na fotbalovém hřišti vedle pavilonu Anthropos. Nudit se určitě nebudete – čekají na vás třeba agility závody, přednáška o výchově a výcviku a samozřejmě spousta pejsků. Více informací o akci a program najdete tady – https://brnenskepsidny.webnode.cz/